#2016-08-21 21:59:20 

Krawężnik

Użytkownik

Witam. Ostatnio zauwazylem ze w sieci bardzo popularne sa takie krotkie filmy promocyjne, mozna sie dzieki nim zapoznac np z produktem albo firma. Wydaje mi sie, ze to bardzo fajny sposob na promocje, chyba bardziej trafia niz promocja w postaci tylko tekstu. Pomyslalem, ze zalatwie cos takiego w ramach nowego projektu w firmie... Co o tym myślicie? Drogie sa takie rzeczy? Mam nadzieje, ze nie bylo tu jeszcze podobnego tematu.
#2016-08-22 00:20:22 

JohnnyBarbecue

Użytkownik

hejo, moim zdaniem to super sprawa, produkcja filmu promocyjnego faktycznie jest ostatnio bardzo popularna w firmach i wiekszych i tych mniejszych. Ja chociazby pracuje w malej firmie i tez taki filmik promocyjny krecilismy. Tak jak mowisz, efekt jest sto razy lepszy niz w reklamach standardowych.
#2016-08-22 01:21:49 

Stallion

Użytkownik

Fajna rzecz, ale to nie jest tanie, niestety firmy produkujace tego typu filmy cenią się tak, że hohoho najlepiej zrobic cos takiego samemu
#2016-08-22 04:05:48 

JohnnyBarbecue

Użytkownik

Amatrskie filmy są spoko dla amatorskich firm :) Duza firma sobie na to nie pozwoli, amator nigdy nie zrobi profesjonalnie tego typu roboty
#2016-08-22 06:17:31 

Krzyczata

Użytkownik

Takie rzeczy wcale nie są aż takie drogie, bez przesady, na pewno warto za dobry i profesjonalny film zapłacić i zlecić to ludziom, którzy zrobią to porządnie. Co prawda nie zajmowałam się u siebie w pracy filmem promocyjnych, ale bardziej szkoleniowym i też wolałam to zlecić solidnej firmie filmowej.
#2016-08-22 07:41:56 

Krawężnik

Użytkownik

Pamiętasz może co to była za firma? Szukam i szukam jakoś wszędzie coś mi nie pasi
#2016-08-22 10:25:58 

Krzyczata

Użytkownik

Najlepiej podam Ci link ;) http://www.grupachimera.pl/filmy-instrukta380owe-i-szkoleniowe.html, to było to. Szybka realizacja, tanio, i mi się bardzo podobał sposób wykonania, kolegom z pracy z resztą też. Fajne efekty, przejścia itp Tylko musisz sie liczyc z tym, że musisz wiedzieć, czego chcesz w tym filmie. Najlepiej podac taki mini scenariusz i wczesniej go oddac, nie wystarczy że powiesz: chce film o swojej firmie. Ale to akurat na plus, bo to jednak daje gwarancje, że film będzie taki, jaki chcesz. Troche sie rozgadałam :D W każdym razie polecam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015