#2016-08-29 00:56:10 

Doroteczka

Użytkownik

Na początek proszę o wyrozumiałość bo chcę założyć własną stronę internetową związaną z moją działalnością, w końcu wyrwać się z sideł samych ogłoszen na portalach. Zupełnie się w tym wszystkim nie orientuję ale znajomy powiedział że mam znaleźć profesjonalną firmę zajmującą się hostingiem, bo wtedy już wszystko załatwię. Czy moglibyście wskazać mi taką firmę, podrzucić jakiś link, namiary albo coś?
#2016-08-29 03:43:07 

CiężkiJohn

Użytkownik

A jaka domena dokładnie Cię interesuje? Jakieś inne parametry mogłabyś podać? Bo nie bardzo wiem jak ci pomóc.
#2016-08-29 04:08:10 

GorącyK

Użytkownik

Przeciez pisała że sie nie orientuje w temacie. Domena .pl bedzie raczej najlepsza, bo takie końcówki wpadają w ucho i sa łatwe do zapamiętania. Polecam skorzystać z oferty tej firmy - https://www.hekko.pl/domeny_cennik.html - od razu odsyłam do cennika bo to chyba najważniejsza część każdej oferty. W każdym razie są sprawdzeni, rzetelni i można na nich polegać w każdej sytuacji chociaż mi nigdy nie zdarzyły się podbramkowe. W razie pytań pisz śmiało, bedziemy drążyć :)
#2016-08-29 04:32:31 

Doroteczka

Użytkownik

Bardzo dziękuję za pomoc, pytanie tylko o hosting, ile kosztuje? I czy serwer jest bez limitu? Będę wdzięczna za dalsze informacje.
#2016-08-29 06:44:26 

GorącyK

Użytkownik

Dokładnych stawek nie pamiętam, musisz sobie wejść na stronę, ale jest to bardzo mało w porównaniu do cen hostingu oferowanych przez konkurencję. Oczywiście standardowo serwer bez limitu. Piszę standardowo bo według mnie każda dobra firma powinna dziś oferować taką usługę. Mm nadzieję że pomogłem, pozdrawiam.
#2016-08-29 07:10:40 

Doroteczka

Użytkownik

Bardzo pomogłeś, dziękuję za zainteresowanie moją sprawą no i namiary na dobrą firmę wraz z konkretnymi informacjami. Jak ja ci się odwdzięczę? Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015