#2016-09-01 05:02:18 

GorącyK

Użytkownik

Witajcie. Ostatnio spoktąłem się z pewną dziewczyną, która rozmawiała ze mną na temat mody. W jej odczuciu, to odzież włoska jest najbardziej elegancka, ładna itp. według niej, włosi to najlepiej ubrany naród świata. W sumie nigdy o tym nie myślałem. Co myślicie o odzieży włoskiej? Macie coś swojego, w tym właśnie stylu?
#2016-09-01 06:46:57 

SrebrnaJaskółka

Użytkownik

No ja mega się jaram odzieżą włoską już od młodych lat ;) zgadzam się całkowicie z tą Twoją koleżanką. Kolekcja Takeshy Kurosawa to coś, w czym bym naprawdę chciała zobaczyć nie jednego Polaka. Dużo facetów się stroni od takich ubrań i według mnie to jest mega głupota.. bo takie ubrania to jest coś naprawdę stylowego.
#2016-09-01 07:31:46 

BeataX

Użytkownik

Zgadzam się również. Ja kupuje włoskie ubrania na stronie internetowej http://loretti.pl/ i mnóstwo osób mi mówi, że bardzo dobrze się ubieram, mam świetny gust itp. lubię to. Bo jednak przykładam sporo uwagi do swojego wyglądu i zawsze chcę wyglądać jak najbardziej perfekcyjnie, dlatego tez inwestuje w tego typu ubrania.
#2016-09-01 09:02:46 

GorącyK

Użytkownik

Ja ostatnio też kupiłem sobie buty Antony Morato z loretti.pl i jestem mega z nich zadowolony. Są mega stylowe i co najważniejsze, wygodne. Bardzo pasują do mojego typu ubierania się. Każdemu polecam zaprzyjaźnić się z odzieżą włoską.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015