#2016-09-06 18:34:57 

Doroteczka

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio jestem bardzo wrażliwa na punkcie swojego wyglądu i wiem, że mogłabym, a nawet powinnam, wiele rzeczy zmienić. Zastanawiam się, w jaki sposób wybielić zęby. Da się zrobić to domowym sposobem? Nigdy mi nie przeszkadzało to, że mam lekko żółtawe uzębienie, ale ostatnio zakochałam się w szminkach, a żółtych zębów nie nosi się do czerwonej szminki :/. Ponadto wstyd się przyznać, ale potrzebuję jednego implantu. Górnej szóstki. Tego domowym sposobem już raczej nie zrobię?
#2016-09-06 19:03:02 

ZaznamRadości

Użytkownik

Jeśli ciekawi Cię stomatologia estetyczna Poznań jest lokalizacją świetnego gabinetu dentystycznego, w którym praktykują ten rodzaj stomatologii. Oferta jest bardzo zróżnicowana, znajduje się w niej także wybielanie, dlatego myślę, że będziesz usatysfakcjonowana.
#2016-09-06 20:47:25 

CiężkiJohn

Użytkownik

Haha, no domowym sposobem implantu sobie nie wstawisz raczej. I lepiej z tym nie zwlekaj. Wejdź na stronę internetową: http://bajkodent.pl/implanty/ i dowiedz się wszystkiego na temat implantów. Ciesz się, że potrzebujesz tylko jednego implanta. Co mają powiedzieć ludzie, którzy muszą nosić sztuczne szczęki? Lepiej zadbaj o zęby bardziej dokładnie, mimo że jesteś młoda.
#2016-09-06 22:08:15 

Prymata

Użytkownik

Ja kiedyś próbowałam wybielić zęby domowym sposobem, wykorzystałam chyba wszystko, co przeczytałam w internecie. Myłam zęby kilka razy dziennie – po każdym posiłku. Kupowałam specjalne pasty wybielające i wybielające paski. Nic nie podziałało. Najlepiej jest więc nie działać na własną rękę, tylko wybrać się do dentysty.
#2016-09-07 00:45:16 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Racja. Ja wybielałam zęby właśnie u dentysty. Jest to dość drogie, ale jeśli wybierze się odpowiedni gabinet to i cena jest do przeżycia. Czego się nie zrobi dla urody?
#2016-09-07 02:08:46 

Doroteczka

Użytkownik

I jak wygląda takie wybielanie u dentysty? Boli?
#2016-09-07 04:13:50 

Krzyczata

Użytkownik

Haha, nie, nic nie boli. Choć może, bo zanim wybielisz zęby musisz je wszystkie wyleczyć. Ja miałam zęby wybielane nakładkami, pani stomatolog wykonała mi indywidualne szyny, które musiałam nosić we wskazany przez nią sposób.
#2016-09-07 06:58:11 

Prymata

Użytkownik

Też się chyba wybiorę. Po tym wybielaniu zębów domowym sposobem trochę zwątpiłam, ale chyba przekonam się kolejny raz i spróbuję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015