#2016-09-27 04:49:16 

Krawężnik

Użytkownik

Halo! Jest tu kto? Chętnie się dowiem od Was co macie do polecenia w związku z łoweniem ryb. No dobra, wędkowanie, bo jednak niby nie to samo. Mam znajomego, który sam dla siebie robi wszystkie akcesoria do wędkowania na muchę. I robi tak piękne rzeczy, że aż nie mogę. Też chętnie bym coś takiego porobił. Zna się tutaj ktoś na tym?
#2016-09-27 05:34:05 

Doroteczka

Użytkownik

Ja się nie znam na wędkowaniu, ale znam się na robieniu tych rzeczy. Kiedyś z mężem żartowałam, że on wędkuje, a ja mu robię cały sprzęt. No i tak wyszło. Wszystko kupuję na stronie http://caddis.pl/pl/i/Fly-Tying/22 no a potem to już samo jakoś się kręci i wychodzi. Polecma serdecznie
#2016-09-27 05:58:19 

Krawężnik

Użytkownik

Właśnie taką miałem nadzieję, że ktoś mi poleci tutaj jakiś sklep z akcesoriami, które będą do tego potrzebne i moja nadzieja się nie zawiodła :D Super, dzięki. Jak to wszystko dokładnie robić to już sam sobie poczytam dokładnie. Dzięki za Twoją radę
#2016-09-27 08:10:54 

Doroteczka

Użytkownik

Nie ma sprawy. W necie znajdziesz wiele poradników o tym w jaki sposób zacząć, a potem to pomysły już same Ci zaczną do głowy przychodzić, więc nie ma się co ograniczać w tym względzie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015