#2016-09-27 05:06:00 

JaroDaroMaro

Użytkownik

Prośba taka jak w temacie nic dodać nic ująć. Muszę znaleźć skuteczną i niedrogą firmę do wykonania pomiaru na światłowodach. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami to na pewno bede czesciej korzystał z usług. Liczę że mi pomożecie, z góry serdeczne dzięki.
#2016-09-27 05:44:42 

Krzyczata

Użytkownik

Brzmi to poważnie. Chcesz powiedzieć że firma dla której pracujesz, mająca taką infrastrukturę nie ma stałej umowy z inną firmą wykonująca takie pomairy? Coś tu jest nie tak...
#2016-09-27 06:48:02 

Stallion

Użytkownik

W jednym masz rację, że pomiary światłowodów to poważna praca, która musi wykonać sprawdzona firma z wieloletnim doświadczeniem, ale co do tego z kim jaka firma wspolpracuje i gdzie rozne osoby szukaja kontaktów to juz zupelnie inna bajka. Dzis internet pozwala na znalezienie dosłownie wszystkiego w kazdym miejscu na swiecie. Czemu wiec z tego nie skorzystac i zamiast grzebania w setkach stron nie zapytać od razu na forum?

#2016-09-27 08:23:09 

Krzyczata

Użytkownik

Nie to zebym krytykowała, po prostu wydaje mi sie to dziwne, ale nie znam sie na poszukiwaniu kontaktów ani na tematyce o której piszecie wiec juz sie nie odzywam, pozdrawiam.
#2016-09-27 10:55:49 

Stallion

Użytkownik

Kazdy ma prawo do swojego zdania, jesli uwazasz ze to dziwne to wcale nie musisz tak robic. Mam nadzieje ze koledze przydaly sie moje informacje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015