#2016-10-04 02:52:10 

Puszczyk

Użytkownik

Ludzie co ja mam zrobić, od ponad miesiąca wisi parę ogłoszeń w necie o sprzedaży mojego auta i kompletnie nikt się nie zgłasza…dokładnie opisałem wszystko co mu dolega, jego historię, dałem cenę dużo niższą od rynkowej i dosłownie telefon milczy jak zabity, czy ja coś robię źle?
#2016-10-04 03:03:59 

Krawężnik

Użytkownik

a dużo ma to auto najechane, jaki to rocznik, w jakim jest stanie? Może auto marne to każdy się boi je kupić.
#2016-10-04 04:46:08 

Puszczyk

Użytkownik

stara beema z 94 roku, najechane ma dużo, ale stan wcale nie jest taki tragiczny. Chcę się jak najszybciej pozbyć tego auta bo mam na oku już kolejne, a tutaj takie schody się pojawiły i nie wiem co zrobić z tym fantem.
#2016-10-04 05:05:42 

Krawężnik

Użytkownik

Jak chcesz szybko to polecam zajrzeć na stronę superautomarket.pl, tam zajmują się skupem samochodów z praktycznie całego kraju. Mówisz że dałeś dużo niższą niższa niż rynkowa cena to pewnie firma zaoferuje jakąś podobną kwotę, zresztą zadzwoń sobie czy napisz do nich i się dowiesz :D
#2016-10-04 05:38:33 

Krzyczata

Użytkownik

z doświadczenia wiem, że nie można pisać za dużo w ogłoszeniu…ludzie są dziwni, jak wypiszesz co było zrobione i co jest do zrobienia to od razu zamykają ogłoszenie, swoą drogą może fotki dałeś marne, może za mało ich? Pomyśl, być może czegoś brakuje konkretnego w opisie ;)
#2016-10-04 07:44:17 

Puszczyk

Użytkownik

sprawa już nieważna w sumie, Zabrali już mój samochód marki BMW we Wrocławiu, skup zaproponował naprawdę fajne pieniążki, co pozytywnie mnie zaskoczyło i w sumie ani chwili się nie zastanowiłem, sami po auto przyjechali, dali kasę i pojechali :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015