#2016-10-24 04:37:41 

CiężkiJohn

Użytkownik

Witam wszystkich. Słyszałem dużo różnych opinii na temat coachingu ;) tak sobie pomyślałem, że może Was zapytam co o tym myślicie? Ktoś może kiedykolwiek był na sesji coachingowej z Was? Możecie ise coś na ten temat wypowiedzieć? Bo jestem bardzo ciekaw i serio liczę na jakieś konkretne wiadomości i wpisy na temat coachingu od Was. Jak ktoś ma jakieś dosiwadczenie to zapraszam do dyskusji w tym temacie. Chcę bowiem rozpocząć taką sesję i nie wiem czego tak naprawdę oczekiwać i czy warto..
#2016-10-24 04:51:22 

GorącyK

Użytkownik

mega warto. Mi coaching tak naprawdę odmienił życie. Serio, nawet nie zdawałem sobie sprawy jak wiele różnych rzeczy dookoła mnie źle na mnie wpływa. Do tego postanowiłem uciąć toksyczne kontakty i zminiamalizowałem różne używki w swoim życiu. Efektem jest to, że jest super szczęśliwy, odzyskałem chęć do życia i teraz wiele się dowiedziałem o sobie rzeczy. Nic tak naprawdę mi tak nie pomogło w życiu jak właśnie sesja coachingowa..
#2016-10-24 06:46:40 

Doroteczka

Użytkownik

Potwierdzam. Polecam genialnego coacha: http://michallegowski.pl/o-mnie/ możesz tutaj poczytać o nim. Miałam z nim kilka sesji i całkowicie odmienił pan Michał moje spojrzenie na temat życia. Niesamoiwata wręcz metarfmoza mnie czekała.. nie wiedziałam, że tak wiele naprawdę wspaniałych rzeczy jest dookoła mnie. Także jak tylko masz wątpliwości to je przełam i się udaj się do dobrego coacha, nie będziesz żałował!
#2016-10-24 07:41:06 

Prymata

Użytkownik

Ja też niedługo chcę iść do coacha.. mogę faktycznie skorzystam z Waszej rady i skontaktuję się z Panem Michałem Łęgowskim? W końcu naprawdę mega pozytywne opinie o nim tutaj czytam i w sumie jak przejrzałam jego życiorys i osiągnięcia to wygląda na bardzo dobrze wyszkolonego fachowca.. chciałabym też zmienić swoje życie..
#2016-10-24 07:49:16 

Gromznieba

Użytkownik

Według mnie zawód coacha jest niesamowicie trudny i jak już ktoś ma opinie dobrego coacha to naprawdę bardzo wiele mówi o tym człowieku. Wymagany jest niesamowity więc wachlarz różnych umiejętności, żeby tak umieć pomagać innym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015