#2016-11-03 07:46:21 

Doroteczka

Użytkownik

Czy znacie może profesjonalną firmę specjalizującą się w budowach i wykończeniach domów energooszczednych pod klucz we Wrocławiu albo okolicach? Odpiszcie proszę jak najszybciej bo sprawa jest bardzo pilna. Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc.
#2016-11-03 08:28:11 

JaroDaroMaro

Użytkownik

Wiele lat temu zdecydowałem się na taką inwestycję, mało kto w Polsce w ogóle wtedy o energooszczednych domach slyszal. Jaka dziś jest na rynku sytuacja też dobrze wiem bo pomagałem znaleźc dobrą firmę bratu mojej żony. Spójrz sobie na te oferte - http://proekoart.biz/domy-energooszczedne/. Jakbym miał dziś jeszcze raz budować to wybrałbym ich. Bardzo doświadczona kadra, konkurencyjne ceny i terminowość. Szwagier prawie piał z zachwytu ;]. Pozdrowionka!
#2016-11-03 10:16:07 

JohnnyBarbecue

Użytkownik

Fajna firma, godna uwagi. W zasadzie nie ma chyba nikogo lepszego do polecenia, ja przynajmniej nie znam. Wiem ze w domach które stawia ta wspomniana firma ludzie mieszkają latami i złego słowa nie usłyszysz na temat domu, energooszczednosci, solidności.
#2016-11-03 11:20:03 

Doroteczka

Użytkownik

Serdecznie dziękuję wam za pomoc i poświęcony czas. Ciesze sie ze tu napisalam chociaż do konca nie wierzyłam ze ktos sie odezwie :). Temat do zamknięcia pa!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015