#2016-11-09 02:48:25 

CiężkiJohn

Użytkownik

Witajcie. Chciałbym sprawić komuś mi bliskiemu dość nietypowy prezent. Mianowicie zastanawiam się nad zakupem drukarki 3d i właśnie ten sprzęt chciałbym tej osobie podarować. Zastanawiam się jedynie, jaki sprzęt i jaki wkład do tego będzie najlepszy. Wiem, że osoba, której chcę to podarować bardzo się tym fascynuje, a ja akurat mam odłożone do tego fundusze. Dajcie jakieś podpowiedzi w związku z tą tematyką. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-11-09 05:27:11 

GorącyK

Użytkownik

Cześć. Sądzę, że drukarka to trochę drogi prezent, no, ale są gusta i guściki. Gdybym miał cokolwiek polecać to chyba sprzęt marki flashforge 3d. Bardzo dobry. Ma super opinie i w ogóle. Sądzę, że drukowanie takich rzeczy jest owszem fascynujące i wogole. To zaskakujące ile można zrobić dzięki zwykłej a może jednak niezwykłej drukarce. Wydrukować sobie kubek do kawy, serce do przeszczepu z pełną dokładnością czy może protezę zębową. Rozmaitości. To mnie też najbardziej zaskakuje
#2016-11-09 07:55:28 

GraczLiścia

Użytkownik

Witajcie. Pytałeś o drukarki. Ja bym na twoim miejscu przejrzał sobie ten sklep http://3dphoenix.pl/sklep/drukarki/247-sinterit-lisa.html. Ma bardzo dobre opinie. Zarówno sprzęt jak i sklep. Popatrz, poszukaj, poszperaj a na pewno trafisz na model, który będzie odpowiadał waszym oczekiwaniom. W końcu na uwadze musisz mieć też dobro obdarowywanej osoby ;) Na pewno kupując taki sprzęt warto mieć na uwadze filamenty. Ich zakup jest kluczowy do tego, aby sprzęt fajnie działał i był szybszy.
#2016-11-09 08:55:59 

ZaznamRadości

Użytkownik

Witajcie. Nie ma co się specjalnie obawiać. Jak już się znajdzie odpowiednia drukarka to i tańszy wkład filamentu wymiennego też się znajdzie. Warto popatrzeć w dobrych sklepach poświęconych tej tematyce.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015