#2016-12-12 04:14:41 

CiężkiJohn

Użytkownik

witam, próbuję dobrać sobie odpowiedni materiał na garnitur i zastanawiam się jaki najlepiej wybrać. Polecacie jakiś?
#2016-12-12 04:40:06 

Doroteczka

Użytkownik

Mojemu mężowi dobrałam najlepszy na świecie towar, czyli taką cienką wełnę, która doskonale się czyści i nosi zarówno w trakcie cieplejszych jak i chłodniejszych dni. Bardzo ważne, aby wybierać naturalne tkaniny i unikać na przykład poliestru. Ciało przede wszystkim musi oddychać.
#2016-12-12 05:54:02 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówczynią. Mój mąż ma taki wełniany z jedwabną podszewką i zdecydowanie wyróżnia się jego ubranie spośród garniturów kolegów. To jest moim zdaniem najfantastyczniejszy jego garnitur. Doskonale wykonany, profesjonalnie zaprojektowany. Naturalna tkanina gwarantuje długą żywotność garnituru. Oczywiście trzeba pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, ale jak o to dbamy to nie mamy się czego obawiać
#2016-12-12 06:32:56 

Widzi-misie

Użytkownik

Nie ma co tak demonizować poliestru. Ja tam sobie chwalę przystępną cenę garniturów wykonanych z tego tworzywa i dużą łatwość w czyszczeniu. Niska cena pozwala na zakup kilku różnych modeli, każdy na inną okazję. Można też często odświerzać garderobą zgodnie z aktualnie obowiązującymi trendami. Nie lubię nudy dlatego często zaopatruję się w różne fasony garniturów. Polecam takie rozwiązanie.
#2016-12-12 07:54:53 

JaroDaroMaro

Użytkownik

Ja jestem wierny kaszmirowi. Dla mnie jest to bardzo szlachetny materiał, miękki i wygodny. Świetnie się w nim czuję i garnitur z kaszmiru służy mi dobrych kilka lat. Zakładam go na specjalne okazje i za każdym razem wygląda zjawiskowo. Piorę garnitur u siebie w domu i odpowiednio przechowuję w szczelnych torbach, żeby przypadkiem nie dostały się tam mole. To wszystko.
#2016-12-12 09:17:34 

BeataX

Użytkownik

mój mąż zwykle dobiera sobie garnitur z dobrej jakości bawełny. ten materiał super dopasowuje się do sylwetki, ładnie się układa i nie krępuje ruchów. Ma ich kilka w swojej kolekcji zarówno w wersji letniej, oraz zimowej,Fajnie w nich wygląda. Jeżeli chodzi o bardzo upalne dni, to nosi garnitury wykonane z lekkiego lnu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015