#2017-01-03 01:20:15 

CiężkiJohn

Użytkownik

Witam, witam! Zakładam firmę, której profilem działalności będzie sprzedaż internetowa zabawek. Zatrudniam juz dwie osoby i tutaj pojawia się moje pytanie – czy waszym zdaniem powinienem zatrudnic informatyka? Czy szkoda pieniedzy na informatyka i jednorazowo zlecic komus projekt strony internetowej ?? Podzielcie sie prosze waszymi doświadczeniami.
#2017-01-03 03:58:49 

GorącyK

Użytkownik

Witaj, moim zdaniem szkoda kasy na utrzymywanie dodatkowej osoby na stanowisku informatyka w dopiero co raczkujacej firmie. Poczekaj troche, z biegiem czasu jesli firma sie rozwinie i zauwazysz, ze nie mozesz życ bez informatyka w biurze, wtedy go zatrudnisz ;) ale podejmuj tej decyzji juz teraz
#2017-01-03 06:19:41 

GraczLiścia

Użytkownik

A mi się wydaje, ze firma, ktora zajmuje sie sprzedaza internetowa, musi miec kontakt z informatykiem... chiciazby strona internetowa powinna byc wykonana porzadnie
#2017-01-03 07:47:03 

Jarecki8745

Użytkownik

A mi się wydaje, ze na poczatku wystarcza Ci pomoc informatyka z doskoku. Moge Ci polecic na przyklad http://www.wieza.pl/pomoc-zdalna.html To jest firma, która swiadczy na przyklad pomoc zdalną, jeśli bedzie trzeba, to przyjedzie specjalista i rozwiaze ewentualne problemy, zainstaluje odpowiednie programy itp... To idealne rozwiązanie, miesieczne koszty nie sa wysokie (na pewno nizsze niz zatrudnienie informatyka na etat) a zawsze jest w zasiegu reki szybka pomoc informatyczna.
#2017-01-03 09:28:31 

CiężkiJohn

Użytkownik

Ekstra! Dzięki za odnośnik! Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015