#2017-01-16 03:34:30 

Doroteczka

Użytkownik

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu poszukuję dobrego stomatologa na terenie Gdańska, konkretniej we Wrzeszczu. Mam mianowicie poważny problem z górną siódemką – ostatnio całe dziąsło mi spuchło i boli koszmarnie. Nie mogę jeść, spać też nie bardzo się da z tym pulsującym dziąsłem, a nie wiem kompletnie, do kogo się udać. Wiem, niby sytuacja awaryjna, niby ząb do zrobienia na już, ale specjalisty brak, a nie chcę iść do pierwszego lepszego konowała. To jak, pomożecie?
#2017-01-16 04:31:07 

ZaznamRadości

Użytkownik

Doskonale rozumiem, bo sama miałam problem ze spuchniętym dziąsłem i pomógł mi dopiero trzeci z kolei dentysta, ale to niestety nie okolice Gdańska. Mimo wszystko naprawdę, warto szukać cierpliwie i nie zapisywać się do pierwszego lepszego „specjalisty”.
#2017-01-16 05:11:56 

CiężkiJohn

Użytkownik

Spuchnięte dziąsło to niestety nie przelewki. Rzeczywiście, w tym przypadku pomoże już raczej tylko dobry dentysta Gdańsk Wrzeszcz ma sporo takich. Wiadomo, że najlepiej byłoby pójść do stomatologa we wcześniejszym stadium, a nie teraz, kiedy dzieje się już coś poważnego.
#2017-01-16 06:14:53 

GorącyK

Użytkownik

Nim pójdzie się do dentysty, warto też samemu sobie pomóc. Można próbować z płukanką z szałwii i kupić sobie taki żel na ząbkowanie na niemowlaków. Na pewno nie zaszkodzi, a uśmierzy ból ;)
#2017-01-16 07:41:26 

Prymata

Użytkownik

Ojej, znam ten ból. Raz za długo zwlekałam z wizytą u dentysty i zrobił mi się paskudny ropień. Wtedy pomógł mi lekarz, przyjmujący w MEDISS – więcej o tej placówce można przeczytać tutaj: http://dentysta-gdansk.com/. Ropa została usunięta, a ząb przeleczony kanałowo. Na szczęście, obyło się bez ekstraktacji. Ząb oczywiście nie boli do dziś.
#2017-01-16 10:29:48 

Doroteczka

Użytkownik

Nie, to zupełnie nie tak, że zaniedbałam zęba. Jakiś czas temu miałam go już przeleczonego kanałowo, tylko po upływie jakichś pięciu miesięcy zaczął boleć, a później spuchło też dziąsło. Trochę czytałam w Internecie o takich przypadkach i wychodzi na to, że dentystka musiała przeoczyć któryś kanał i go nie opracować. Byłam zresztą u niej jakiś czas temu i twierdziła, że wszystko jest w porządku. Potem odwiedziłam jeszcze inny gabinet, ale też mnie tam zbyli. No nic, spróbuję skorzystać z rady rozmówczyni – może wreszcie będę mogła spokojnie spać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015