#2017-01-17 06:46:33 

CiężkiJohn

Użytkownik

Witajcie! Ostatnio przeglądałem oferty warszawskich sklepów z nowoczesnymi osłonami okiennymi i moją uwagę zwróciły plisy, czyli żaluzje plisowane. Wcześniej nigdy nie miałem tego rodzaju przesłon w moim domu, a co więcej, chyba nie widziałem ich nawet u nikogo z moich znajomych. Jednak im dłużej im się przyglądam, tym nabieram większego przekonania, że warto tego rodzaju żaluzje mieć u siebie w domu. A Wy co sądzicie o żaluzjach plisowanych?
#2017-01-17 09:39:45 

Doroteczka

Użytkownik

Uważam, że wiele zalet mają nowoczesne plisy Warszawa to miasto, gdzie można znaleźć ich szeroki wybór. Mnie najbardziej spodobała się oferta żaluzji plisowanych umieszczona pod linkiem http://moreno.zaluzje-warszawa.eu/zaluzje-plisowane. Są tam oferowane wysokojakościowe produkty w niewygórowanych cenach. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że można je dopasować nie tylko do okien o standardowych kształtach i wymiarach, ale praktycznie do każdego rodzaju okna. Poza tym mogą one zakrywać tylko wybrany fragment okna, dając tylko częsciowe zaciemnienie pomieszczenia.
#2017-01-17 11:06:26 

ZaznamRadości

Użytkownik

Ja również jestem zdania, iż plisy mają wiele pozytywnych cech. Warto wspomnieć jeszcze choćby o tym, że stanowią funkcjonalną, a zarazem elegancką osłonę przeciwsłoneczną. Poza tym są łatwe w czyszczeniu i lekkie, a po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca. Może plisy nie są tak popularne jak np. rolety materiałowe, ale moim zdaniem są szczególnie godne polecenia dla tych osób, które cenią nowoczesny styl w swoim domu.
#2017-01-17 11:28:28 

CiężkiJohn

Użytkownik

Przekonałyście mnie do zamówienia plisów do mojego domku. Ja jestem zdecydowanie zwolennikiem nowoczesnego stylu, a także elegancji i funkcjonalności.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015