#2017-01-30 00:37:18 

Krawężnik

Użytkownik

witam, chciałbym dowiedzieć się, czy stalowe hale na potrzeby hodowli zwierząt i przechowywania uprawianego zboża sprawdzają się, są wytrzymałe? Rozbudowuję gospodarstwo i zastanawiam się nad budynkami tego typu chociaż opór mojej rodziny jest zdecydowany. Wszyscy za murowanymi budynkami.
#2017-01-30 01:34:09 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

wątpliwości są zupełnie niepotrzebne. Takie magazyny rolnicze są bardzo wytrzymałe zrobione są z wysokiej jakości stali. Łatwo utrzymasz w nich czystość i przede wszystkim szybciej postawisz niż wybudujesz taki standardowy budynek gospodarczy. Sprawdź sobie ofertę tej firmy http://solidhale.pl/oferta/indywidualne-rozwiazania/magazynowe-hale-rolnicze/, są najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Przede wszystkim przez ładne pare lat zajmują się stawianiem tego typu konstrukcji.
#2017-01-30 04:30:56 

Puszczyk

Użytkownik

to prawda, IR SOLID Hale Stalowe to bardzo znana firma i sprawdzona. Znają się na tym temacie i stawiają bardzo wytrzymałe konstrukcje, zresztą w wielu miejscach w Polsce można spotkać
#2017-01-30 07:13:14 

JohnnyBarbecue

Użytkownik

u mnie w gospodarstwie mam stalową wiatę i magazyny na warzywa, łącznie trzysta metrów kwadratowych powierzchni. Powiem jedno, nie ma co się bawić w jakieś budynki. Dłużej je stawiasz i pochłaniają więcej pieniędzy niż taka stalowa rzecz.
#2017-01-30 09:17:08 

Prymata

Użytkownik

mój mąż też zdecydował się na stalowe hale w których trzymamy bydło i trzodę. Rzeczywiście raz dwa zajęło firmie postawienie wszystkiego, jesteśmy zadowoleni.
#2017-01-30 10:00:51 

CiężkiJohn

Użytkownik

obecnie odchodzi się od takich murowanych budynków na prowadzenie gospodarstwa. Nie widzę żadnych minusów stalowych konstrukcji. Są praktyczne i niedrogie.
#2017-01-30 10:34:30 

GraczLiścia

Użytkownik

ja mam hodowlę drobiu i też mam dwieście metrów z haczykiem hali stalowej. Dobrze wykonane i przestrzenne i mieści sporo sztuk kurcząt. Na pewno na ten moment nie zdecydowałbym się na standardową budowę.
#2017-01-30 11:50:18 

FiołkowaDama

Użytkownik

rodzice też mają takie hale, zamawiali indywidualny projekt bo chcieli dość nietypową przestrzeń. Wykonawcy super wywiązali się z pracy. Sąsiedzi podpatrzyli i też stawiają podobne hale ze stali.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015