#2017-02-07 02:20:34 

GorącyK

Użytkownik

Mam pytanie do osób może bardziej rozgarniętych w tematyce konstrukcji drzwi niż ja. Niedługo będę wymianiał wejściowe drzwi do swojego domu, one prowadzą prosto na świeże powietrze, mieszkam w domku jednorodzinnym. Zastanawiam się nad zakupem takich z aluminium, bo sporo dobrego o nich słyszałem, czy to prawda?
#2017-02-07 02:43:09 

GraczLiścia

Użytkownik

Ze swojego doświadczenia wiem, że żadne drzwi nie będą dobre jak są nieprofesjonalnie wykonane, mogą być potężnej stali, a źle pospawane czy poskręcane i tak przed niczym nie uchronią…
#2017-02-07 02:52:23 

JohnnyBarbecue

Użytkownik

Firma DOM-BUD Serwis ma według mnie bardzo dobrej jakości drzwi wejściowe, w tym właśnie takie wykonane z aluminium. Wybór o tyle dobry według mnie, że takie drzwi po pierwsze są lekkie, łatwiej się je otwiera niż potężne ze stali, ważne szczególnie dla niepełnosprawnych czy drobnych kobiet ;) Inna kwestia to musisz zamówić drzwi o odpowiedniej szczelności, skoro do domu to dobrze jeśli będą z systemem antywłamaniowym. Mogą być też dźwiękoszczelne, szczególnie dobre jak mieszkasz przy ruchliwej ulicy alb po prostu w bloku.

#2017-02-07 04:05:15 

GorącyK

Użytkownik

No nie spodziałem się tak konkretnej odpowiedzi ;) Przeglądałem sobie te drzwi zewnętrze aluminiowe na tej stronie internetowej http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/aluminiowe/ i bardzo mi się one podobają. W kwestii solidności to się nie znam, ale rozumiem, że można tam skorzystać z pomocy podczas wyboru drzwi.
#2017-02-07 05:17:58 

Laminowana

Użytkownik

Tak, ja też tam kupowałam, panowie byli bardzo życzliwi i wszystko mi wyjaśniali, a wiem, że jestem upierdliwa, ale cierpliwości nie straicli co mnie :P
#2017-02-07 07:41:56 

GorącyK

Użytkownik

Super, dzięki za pomoc jeszcze raz!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015