#2017-02-08 04:53:33 

Doroteczka

Użytkownik

Dawno w Łebie nie byłam. Dlatego teraz szukam właśnie jakiegoś taniego noclegu w Łebie, gdzie będę mogła spokojnie spędzić noc lub kilka podczas mojego wypoczynku w tym miejscu. Czy macie może takie jakieś miejscówki, do których można pojechać i bez obaw nocować?
#2017-02-08 06:19:07 

CiężkiJohn

Użytkownik

No tak, znalezienie takiego miejsca, do którego można pojechać bez obaw jeszcze czasami jednak trudne. Ale jak się człowiekowi uda to można naprawdę całkiem fajnie trafić i spędzić czas nad morzem w miłym do tego miejscu
#2017-02-08 07:42:07 

ZaznamRadości

Użytkownik

Koleżanka by pewnie jakieś konkrety chciała. Jeśli Ci się podoba Łeba tanie noclegi znajdziesz na stronie http://super-wczasy.pl/noclegi/leba Jak sobie popatrzysz to dojdziesz do wniosku, że to są naprawdę spoko miejsca do tego, żeby się tam przenocować. Czysto, schludnie no i tanio przede wszystkim, wybór też duży
#2017-02-08 10:17:33 

Doroteczka

Użytkownik

A ta oferta Super Wczasy to rzeczywiście jest warta uwagi? Nie słyszałam o nich wcześniej i niczego nie wiem na ich temat, więc bym chciała się dowiedzieć jak to dokładnie wygląda jakoś szczegółowo
#2017-02-08 11:00:38 

ZaznamRadości

Użytkownik

Ja ich akurat znam, bo już wyjeżdżałam kilka razy na wakacje z nimi i wiem, że warto rezerwować u nich wakacje, bo naprawdę na tle innych takich ofert trzymają poziom i wakacje z nimi to jest sama przyjemność
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015