#2017-02-09 07:43:28 

BeataX

Użytkownik

Dostaliśmy zaproszenie na bardzo prestiżowe targi, na których wiemy, że będzie naprawdę ostra konkurencja z innymi. Dlatego też potrzebujemy „na wczoraj” naprawdę atrakcyjnej zabudowy na stoisko. Ktoś pomoże?
#2017-02-09 08:43:46 

SrebrnaJaskółka

Użytkownik

A nie masz kochana jakiejś zabudowy z poprzednich targów? Ja stale używam jednego i się sprawdza :)
#2017-02-09 09:31:36 

BeataX

Użytkownik

Wiesz, te targi, w których teraz bierzemy udział mają zupełnie inną, czytaj wyższą, rangę, niż te, w których braliśmy udział do tej pory. Rzecz w tym, że zazwycaj bywaliśmy na jakichś lokalnych, co najwyżej ogólnokrajowyc targach, a teraz dostaliśmy azproszenie na międzynarodowe targi, więc sama rozumiesz… Potrzebujemy czegos nowegi i świeżego.
#2017-02-09 09:54:09 

Krawężnik

Użytkownik

Hm, choć nie wiem, o jaką branżę chodzi, to zdecydowanie mogę polecić http://versus-targi.pl/. Firma ta ma naprawdę spore dośwaidczenie w tworzeniu takich stanowisk. I to mówię zarówno jako ich zadowolony klient (moja firma jest akurat z branży wykończeniowej). Widziałem też zabudowy stoisk z targów innych branż i wyglądało to naprawdę świetnie.
#2017-02-09 10:05:52 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Prawda! Firma versus-targi.pl przygotowało dla mnie również na targi międzynarodowe doskonały projekt stoiska, plus oczywiście całościowe wykonanie. Powiem szczerze, że bywaliśmy wcześniej też na innych targach, tj bez stoiska wykonanego przez tę firmę, ale w momencie, kiedy zaczęliśmy korzystać z ich usług, na każdych targach cieszymy się naprawdę dużym zainteresowaniem.
#2017-02-09 11:46:20 

Krawężnik

Użytkownik

Mam właśnie takie same odczucia :) Wcześniej to jakoś bez szału, ludzie przychodzili, czasem coś zagadnęli, a odkąd mamy od nich te zabudowy, to bardzo dużo ludzi chętnie do nas przychodzi i pytają o nasze usługi. Nie ma więc co się zastanawiać, myślę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015