#2017-02-14 00:26:47 

Doroteczka

Użytkownik

Czy znacie jakis dobry i sprawdzony sklep internetowy z bizuterią Swarovskiego? Byłabym bardzo wdzieczna bo bardzo podoba mi sie ich styl i chciałabym sobie cos kupić na studniówkę i nie wydać za dużo. Liczę na waszą pomoc i z góry serdecznie dziekuje!
#2017-02-14 03:04:32 

CiężkiJohn

Użytkownik

Z tym całym Swarovskim to jest jakaś dziwna sprawa. Raz widzę ich serduszka wyglądające całkiem fajnie ale kosztują grosze, a za chwilę w sklepie w galerii patrzę na bardzo podobne za pare stów. O co z tym chodzi?
#2017-02-14 03:54:05 

GorącyK

Użytkownik

Te niedrogie które ogladasz to nie Swarovski tylko jakiś plastik albo zywica. Podróbek jest bardzo dużo ale to tylko świadczy o tym jak dobre i cenione są oryginalne :). W każdym razie zeby uniknac nietrafionego zakupu trzeba szukać tylko w sprawdzonych sklepach internetowych czy stacjonarnych. Pozdrawiam.
#2017-02-14 05:52:30 

Doroteczka

Użytkownik

Może polecisz jakiś sklep od razu? Wolałabym kupić przez internet bo jest taniej. No i jak się zapatrujesz na ilośc podróbek w internecie? Chyba pewniej jest coś znaleźć w stacjonarnym sklepie nie?
#2017-02-14 06:14:11 

GorącyK

Użytkownik

No właśnie nie. Pewnych sklepów w internecie trochę jest, są tańsze i na pewno oferują oryginalne produkty. Ze stacjonarnymi jest tak że czasem nawet kobiety z obsługi nie wiedzą czy jest to oryginał czy nie, bo się po prostu nie znają. Skoro już mnie pytasz to uważam że jak biżuteria Swarovski sklep internetowy https://www.bizuteria-radziszewska.pl/ będzie najlepszy. Kupowałem tam wiele rzeczy dla żony i córek i naprawdę jestem bardzo zadowolony.
#2017-02-14 07:27:42 

ZaznamRadości

Użytkownik

Przez 12 lat siedziałam w jubilerstwie i jest tak jak mówi kolega - dziś sprzedawcy nie znają się na biżuterii, nie wiedzą nawet co oznacza karat a juz na pewno nie sprawdzą oryginalności, a z dostawcami bywa różnie. Znam sklep który polecał kolega i mogę powiedzieć że jest dobry i można smiało zamawiać. W takich sklepach zwykle każdą partię wnikliwie sprawdzają, dlatego zakup podróbki jest po prostu tam nie możliwy.
#2017-02-14 08:59:10 

Doroteczka

Użytkownik

Jak dobrze poczytać ludzi którzy się na czymś znają :). Znalazłam na tej stronie bardzo fajny komplet który pasowałby mi do sukienki a do tego jest niedrogi także zamawiam i wielkie dzięki za pomoc :)
#2017-02-14 11:49:46 

GorącyK

Użytkownik

Nie pochwalisz się który to komplet? :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015