#2017-03-07 05:00:19 

Doroteczka

Użytkownik

Ponoć zawieszenie jest u mnie na wykończeniu i musi się tym pilnie zająć serwis. Mój mechanik się nie podejmuje ale koleżanka mi powiedziała że jest warsztat gdzieś w Poznaniu który się specjalizuje w takich tematach. Może wiecie gdzie on się znajduje i czy nie mają paskarskich cen? Dzięki!
#2017-03-07 07:32:06 

GorącyK

Użytkownik

Jedynie to miejsce przychodzi mi teraz do głowy - http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-poznan/. To jest w ogóle jeden z najlepszych serwisów w mieście, super doświadczenie i bardzo dobre zaplecze naprawcze. Także jak jest konieczna regeneracja tylnej belki Peugeot 206 Poznań raczej w tym momencie nic lepszego nie ma. Przedzwoń tam może.

#2017-03-07 07:44:18 

GraczLiścia

Użytkownik

Belka tylna – problem znany i nielubiany przez większość mechaników :) Swego czasu była to zmora ale jakoś sobie z tym poradzili. Za to dziś ładują kupę elektroniki która lubi wariować w najmniej oczekiwanych momentach.
#2017-03-07 07:57:25 

BeataX

Użytkownik

Cóż, gdyby auta nigdy nie nawalały to mechanicy nie mieliby pracy. Uważam że pogoń za mitem samochodu niezawodnego nie ma żadnego sensu i jest skazana na porażkę. Francuskie modele wart wybierać m.in. dlatego że mają najlepsze serwisowanie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015