#2018-07-16 06:52:33 

SrebrnaJaskółka

Użytkownik

Mnie fascynują klasyczne elementy wyposażenia pomieszczeń, bo są sprawdzone oraz ponadczasowe. Uwielbiam stare żarówki dekoracyjne, które dodają pomieszczeniom stylu, czego nie mogę powiedzieć o nowych świetlówkach. Żarówki dekoracyjne doskonale harmonizują z modnymi lampami vintage, jakie da się rozmieścić zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych. Lampy typu loft mogą spełniać funkcję praktyczną oraz estetyczną. Wyróżnia je przede wszystkim prosta konstrukcja i kolor czerni oraz chromu.
#2018-07-16 07:44:13 

Jarecki8745

Użytkownik

Osobiście planowanie wnętrza rozpocząłem od zakupu przedmiotu, o którym zawsze marzyłem. Oczywiście mam na myśli lampy wiszące nowoczesne. Dodatkowe elementy, jakie postanowiłem nabyć do mojego mieszkania, zostały dobrane pod kątem oświetlenia. Zamówiłem też w podobnym stylu stalowe lampy ścienne i muszę przyznać, że efektem jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jestem pewien, że w sytuacji, gdy aranżowałbym dom po raz kolejny, dokonałbym identycznego wyboru.
#2018-07-16 08:32:20 

JaroDaroMaro

Użytkownik

Znalezienie pomysłu na posiadane wnętrze jest niezwykle istotne. Najlepiej jest aranżację budować na bazie wybranego elementu, który będzie przewodnim motywem naszego wnętrza. Mogą nim być choćby lampy podłogowe stojące, którymi już dysponujemy lub dopiero chcemy zamówić. Atrakcyjnym pomysłem mogą być również lampy nowoczesne wiszące do kuchni, jakie idealnie pasują do odmiennych stylów. Przeanalizujcie kilka magazynów o wnętrzach, a sami się przekonacie.
#2018-07-16 10:03:20 

Doroteczka

Użytkownik

Moje obecne mieszkanko umeblowałam w minimalistycznym klimacie, ponieważ we wcześniejszym miejscu zamieszkania zanadto otoczyłam się przedmiotami i nie posiadałam dostatecznej ilości przestrzeni dla samej siebie. Do przestronnych pokoi świetnie nadają się lampy loftowe, wyprodukowane głównie z elementów metalowych oraz elementów szklanych. Tego rodzaju lampy są od niedawna niebywale trendy. Można je znaleźć np. w Galerii Wnętrz EVOLUTION HOME. Galeria oferuje też innego rodzaju żyrandole oraz lustra i obrazy przestrzenne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015